Parownice karcher – dlaczego warto wybrać?


Parownice karcher są jednymi z najbardziej wszechstronnych urządzeń do czyszczenia. Sprzątanie przy ich użyciu jest oszczędne i nowoczesne, bez konieczności użycia detergentów. Dla klientów dostępny jest szeroki wachlarz produktów, od małych urządzeń do drobnych porządków, aż po duże parownice o sporej mocy, dzięki którym łatwo pozbyć się nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Dezynfekcja parą

Zastosowanie gorącej pary wodnej w parownicach karcher pozwala na pozbycie się nawet 99,9% bakterii, wirusów oraz pozostałych drobnoustrojów, występujących w domu, bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych, które mogą działać drażniąco i powodować alergie. Wydajność i efektywność czyszczenia jest również wyższa niż podczas zastosowania konwencjonalnych metod z użyciem detergentu.

Parownice do podłogi

Dzięki zastosowaniu dyszy podłogowej, każda parownica karcher dostępna na https://erpixkarcher24.pl/96-parownice będzie doskonale sprawdzała się przy zapewnieniu czystości i higieny twardych powierzchni podłogowych, takich jak płytki czy kamień. Możliwa jest wielostopniowa regulacja mocy pary, co ułatwia optymalizację ustawień w zależności od stopnia zanieczyszczenia powierzchni. Czas rozgrzewania urządzenia wynosi tylko 30 sekund, co pozwala na niemal natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Zbiornik na wodę jest wyjmowany, łatwe jest więc jego opróżnianie i napełnianie. Niektóre parownice karcher dostępne są w wersji rozszerzonej o żelazko parowe, dzięki któremu prasowanie ubrań będzie niezwykle łatwe. Dodatkowa nakładka umożliwi również odświeżanie dywanów.