Pranie dywanów: z Karcher jest to łatwiejsze


Czyszczenie dywanów w domu kojarzy Ci się z szorowaniem na kolanach i dużą ilością wody rozlanej na podłodze? Po takim praniu konieczne było jeszcze mycie podłogi w całym pomieszczeniu? Czas skończyć ze złymi wspomnieniami. Koniecznie poznaj karcher do dywanów – urządzenie, dzięki któremu z koszmarem czyszczenia dywanów z dzieciństwa rozstaniesz się na dobre!

Karcher do prania dywanów w praktyce

Urządzenia piorące proponowane przez niemiecką firmę Karcher znajdują zastosowanie w czyszczeniu dywanów, ale również tapicerek samochodowych i meblowych czy twardych podłóg. Oznacza to, że jeżeli zdecydujesz się na zakup tego rodzaju sprzętu, będziesz mieć aż 4 w jednym i wykorzystasz go na wiele różnych sposobów. Samo czyszczenie dywanów polega na spryskiwaniu powierzchni tekstylnej środkiem czyszczącym i odessaniu go z brudem, który się rozpuszcza. Po więcej informacji zapraszam na stronę Erpixkarcher24.pl.

Pranie dywanów: Karcher radzi częste czyszczenie

Częste czyszczenie dywanów jest celowe, ponieważ wydłuża ich trwałość oraz odświeża wygląd. Dodatkowo w przypadku alergików oraz zwierząt w domu takie działanie jest konieczne. Prawnie dywanów przy pomocy urządzenia jest proste, ponieważ wystarczy spryskać go środkiem do czyszczenia, a następnie po 10 minutach odessać brud. Po dokonaniu czyszczenia poleca się płukanie oraz tradycyjne odkurzanie dywanu.