Modne uchwyty – gdzie szukać?

zastosowanie uchwytów w szafkach kuchennych - przykład

Uchwyty do mebli są bardzo ważnym elementem. To dzięki nim sprawnie otwiera się i zamyka różnorodne meble, a ich walory wizualne zdecydowanie wpływają na estetykę naszego wnętrza. Wielu producentów jednak nie zawsze do eleganckich i nowoczesnych mebli, dołącza interesujące uchwyty. Dlatego też, wiele osób na własną rękę poszukuje tego asortymentu w różnych sklepach. Co warto wybrać spośród tak bogatego i różnorodnego asortymentu?

Uchwyty do mebli – modele warte uwagi

Wybierając się do hurtowni meblowej lub przeszukując sklepy budowlane, można natknąć się na dział, gdzie na półkach zamocowanych jest mnóstwo ciekawych uchwytów, które idealnie sprawdzą się do różnych mebli. Uchwyty do szafek znajdują więc zastosowanie w pokojach dziennych, w kuchniach, w jadalniach (np. przy komodach), w sypialniach oraz w pokojach dziecięcych. Do każdego mebla pasują jednak inne uchwyty. Przy klasycznych komodach, dobrze będą wyglądać stylowe uchwyty do mebli pokojowych w kolorze antycznego złota lub srebra. Z kolei do mebli nowoczesnych, warto dopasować gałki np. kryształowe, które prezentują się bardzo efektownie.

Ile kosztują uchwyty do mebli pokojowych?

Dobre jakościowo, ciekawe uchwyty do szafek to tak naprawdę niewielki wydatek. Można je kupić już od około 3 zł do nawet 40 zł za sztukę. Wszystko zależy od tego, z czego zostały one wykonane, jak bardzo ozdobne są oraz kto jest ich producentem.