Drukowany obraz na płótnie – gustowny dodatek do salonu

Kolorowa abstrakcja - obraz na płótnie

Obrazy drukowane cieszą się dzisiaj coraz większą popularnością. To nie tylko reprodukcje dzieł największych mistrzów malarstwa, ale również całkowicie nowe, autorskie wzory, które mogą być stylowym dopełnieniem wielu wnętrz – także salonu.

Obrazy drukowane – setki wzorów do wyboru

Druk obrazów na płótnie daje niemalże nieograniczone możliwości w tworzeniu efektownych dzieł, ponieważ oferowane są one w wielu wariantach do wyboru.

Bardzo popularne są obrazy w widokami i pejzażami prezentujące piękne zakątki z różnych stron świata, ale również obrazy abstrakcyjne, przedstawiające martwą naturę czy też obrazy z mapami świata.

Salon można zatem udekorować tak, aby nadać mu szykowny wygląd zgodnie ze swoim gustem oraz stylem aranżacji całego wnętrza.

Obraz na płótnie – realistyczny wygląd

Do druku obrazów na płótnie wykorzystuje się specjalny rodzaj płótna typu canvas, które wyróżnia się strukturą prawdziwego obrazu, a przy tym nadaje się do wykonania na nim nadruku. Takie nadruki są trwałe i nie płowieją pod wpływem słońca. Wobec tego efekt jest realistyczny, a dekoracja ścian efektowna.

Obraz może zostać wykończony na kilka sposobów:

– drewniane krosno, czyli konstrukcja, na którą naciąga się płótno – krawędzie obrazu także są zadrukowane
– elegancka rama, która może być dopasowana do stylu obrazu

Klient zamawiający obraz na płótnie może również dopasować jego rozmiar do miejsca, w którym planuje go powiesić. Do wyboru są zarówno małe dzieła o formacie A4, jak również te, których wymiary wynoszą po 60 x 90 cm czy nawet 80 x 120 cm. Więcej informacji tutaj: https://www.galeriaplakatu.com/obrazy