Karcher do mycia podłogi – skuteczny sposób na porządek w Twoim domu


Czysty dom pozwala cieszyć się chwilami relaksu, niezakłócanymi nieprzyjemnym widokiem kurzu i okruchów na podłodze. Niestety utrzymanie nieskazitelnego porządku wymaga czasu i mnóstwa energii. Odkurzanie, a później mycie podłogi przy użyciu mopa, często i tak nie przynosi oczekiwanego efektu. Z pomocą przychodzi karcher do mycia podłóg, który łączy w sobie funkcje obu tych urządzeń.

Karcher – mycie podłóg dla zdrowia domowników

Dostępne urządzenia karcher do mycia podłogi pozwalają na dokładne odkurzenie powierzchni. Kolejnym krokiem jest umycie jej przy użyciu pary. W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń czyszczących, pozwala on na wykorzystanie bardzo wysokiej temperatury i ciśnienia. Metoda taka jest gwarancją usunięcia większości bakterii z otoczenia. Dodatkowo zainstalowane filtry pomagają w oczyszczeniu powietrza z wszelkich groźnych dla zdrowia drobnoustrojów.

myjka do podłogi karcher

Karcher do podłóg – wielofunkcyjne urządzenie sprzątające

Dzięki produktom marki Karcher, mycie podłogi nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Warto jednak wspomnieć, że w ofercie nie brakuje modeli, które wyposażone są w bardzo rozbudowany pakiet akcesoriów.  Poza standardową dyszą podłogową, która umożliwia czyszczenie dywanów, mycie podłóg twardych oraz odkurzanie, znaleźć można wśród nich m.in.:

  • ssawkę do tapicerki,
  • ssawkę szczelinową,
  • ssawkę szczotkową do mebli,
  • różne rodzaje dysz do okien,
  • dyszę punktową z przedłużką.

Dzięki tak różnorodnym akcesoriom, Karcher do mycia podłogi posłuży do zachowania porządku w całym domu. Każdy zakamarek będzie nie tylko nieskazitelnie czysty, ale także bezpieczny dla zdrowia całej rodziny.